خانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده - 4+1 Houses,…

Zimmer: 4
Adresse: Bursa, Turkey
Wischen9

خانه های باشکوه برای فروش در محله ای عالی با طبیعتی در هم تنیده در یالووا است. با انتخاب این خانه ها با دید دریا و طبیعت در یالووا رویای شما برای یک زندگی ایده ال به واقعیت تبدیل خواهد شد

3 دلیل اصلی برای خرید

• متصل با طبیعت
• به سبک زندگی کشور ترکیه
• امکانات اجتماعی غنی

خانه های فروشی با دید دریا و طبیعت در یالووا، رویاهای خود را به واقعیت تبدیل خواهید کرد

یالووا در شمال غربی ترکیه واقع شده است، یک منطقه در حال توسعه با سواحل زیبا و پروژه های مسکونی جدید است. این منطقه معروف با چشمه های آب گرم درمانی میباشد. امروزه، سرمایه گذاری در یالووا با توجه به افزایش تقاضای اتباع خارجی فرصتی است که نباید نادیده گرفته شود.

این خانه های باشکوه فروشی در یالووا دارای منطقه ای بزرگ با طبیعتی در هم تنیده در کادیکوی است. انتخاب این پروژه یک فرصت عالی برای یک زندگی امن و سالم به دور از سر و صدا شهر را به شما هدیه خواهد داد.

این خانه ها در یالووا نزدیک به بسیاری از امکانات اجتماعی و محلی هستند. مسیرهای پیاده روی و سبزیجات و میوه های اورگانیک در بازار تنها در فاصله کوتاهی از اینجا قرا گرفته اند. این خانه ها در یالووا با دید طبیعت در کادیکوی، 3 کیلومتری تا مرکز یالووا و اسکله، 5 کیلومتر تا منطقه حرارتی، 2 کیلومتر تا کیپا و مرکز خرید اوزدلیک، 7 کیلومتر مرکز خرید به تازگی باز شده در مارینا، 8 کیلومتر تا منطقه گوکودرو، 5 دقیقه تا بزرگترین باغ کاراجا ترکیه، 8 کیلومتر تا منطقه تعطیلاتی استراحتگاه مانند چنارجیک و ایسنکوی و 45 دقیقه تا بورسا-اولوداگ اسکی توچال. همچنین، یالووا 45 دقیقه تا استانبول با خدمات کشتی که به طور منظم از نقاط مختلف اتوبوس دریایی مانند ینیکپایی، بوستانچی، کادیکوی و کارتال است، قاصله دارد. از همه مهمتر؛ این پروژه مسکن جدید 30 دقیقه دور تر از فرودگاه بین المللی سابیها گوچن با پل خلیج جدید، ارتباط استانبول و یالووا میباشد.

این پروژه با شکوه در یالووا ترکیبی از معماری مدرن و منحصر به فرد با زندگی در باغی گسترده طراحی شده است. این مجموعه در زمینی به مساحت 40.000 متر مربع، 35.000 متر مربع فضای سبز و 4.000 مترمربع فقضای زندگی اجتماعی میباشد. همچنین، این مجموعه متشکل از 7 قصر، 13 واحد با 3 نوع مختلف ویلا، 26 واحد با 4 نوع مختلف از ویلای دوقلو، 14 خانه های دوبلکس با باغ و 14 خانه استاندارد تشکیل شده است. همه این خانه ها در این پروژه از دید شگفت انگیز شهر، طبیعت و دریا برخوردار است. این خانه در یالووا برای فروش با طبیعتی در هم تنیده یک محیط راحت، زندگی رویایی را به واقعیت تبدیل کرده است.

این پروژه مسکونی با دریا و طبیعت دارای بسیاری از ویژگی های اجتماعی مانند باغی طراحی شده، تراس یوگا، مسیرهای پیاده روی، زمین تنیس، بسکتبال، زمین بازی کودکان، باغ میوه، استخر، استخر شنا سرپوشیده و روباز، مرکز تناسب اندام، سونا، آبگرم، اتاق ماساژ، اتاق بخار، کافی نت ها، نانوایی، فضای عمومی با شومینه، اتاق سینما، اتاق جلسه، بیلیارد، تنیس روی میز، خدمات دربانی، خدمات فنی، خدمات شاتل از مرکز یالووا، خدمات حرفه ای نگهبانی24/7 و مدیریت آپارتمان، ژنراتور، مخزن آب، تقویت کننده آب و سرایداری میباشد.

2 نوع خانه برای فروش در اینجا وجود دارد

نوع اچ ویلای دوقلو 2 طبقه، 200 متر مربع با 2 اتاق خواب، اتاق خواب مستر با یک اتاق رحتکن و حمام، یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، اتاق سرگرمی، 2 حمام، 2 بالکن و تراس میباشد.

نوع ب، سی و ک ویلای مستقل 3 طبقه ای، 246-258 متر مربع با 3 اتاق خواب، اتاق خواب مستر با یک اتاق رختکن و حمام، یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، اتاق سرگرمی، رختکن، انباری، 2 توالت، یک حمام، بالکن و تراس میباشد.

همه این خانه ها برای فروش در کادیکوی، یالووا از گاز طبیعی، تلویزیون مرکزی، زیرساخت آنتن ماهواره، اینترنت وای فای، آبپاش آتش به صورت خودکار، هشدار آتش و دود، درب فولادی، آیفون تصویری و سیستم ویدیویی مداربسته برخوردار هستند.

لطفا برای دسترس از قیمتها و شرایط پرداخت ما با ما تماس بگیرید.

Kontakt